Hradčanské vlnky

4.ročník krosového – trailového závodu

Pořadatel:          X-TRAIL RychloHrad

 

Termín:   12.10.2019 od 9 hod

 

Místo:                  Hradčany, okr.Přerovmístní výletiště, start 10,4km – od kapličky

 

Přihlášky:            online – na 10,4km nejpozději do středy 9.10.2019 – registrace ZDE a na dětské závody - nejpozději do pátku 11.10.2019 – registrace ZDE  a nebo před závodem 20 min. před každou dětskou kategorií a u hlavního závodu max. do 11:15 hod!

 

 

Startovní listiny:  náhled startovní listiny pro hlavní závod 10,5km je ZDE a startovní listina pro dětské závody je ZDE

 

Prezentace:       proběhneareálu výletiště       -     dětské kategorie - od 8:30 hod a nejpozději 20 min před startem každé dětské kategorie

-          do hlavního závodu od 10 hod a nejpozději do 11:15!

 

Startovné:          Dospělé kategorie-hlavní závod – 150Kč platba předem na účet 2200370312 / 2010 Fio Banka, nebo na místě 150Kč – prosíme za platbu převodem – urychlí prezentaci

Dětské kategorie 30Kč hotově na místě

 

V ceně startovného: zajištění závodu, zázemí, jedna sprcha + pro hlavní závod - 1x jídlo, 1x pivo/limo, čipové měření, startovní číslo (při platbě do 9.10.2019 čísla se jménem) atd.

 

Trať:                      důraz je kladen na pohyb v terénu – hlavní trať 10,4km – 5% asfalt, 25%  polní cesty, 70% lesní cesty a pěšiny – krááása ;-) – náhled je ZDE

 

Kategorie závodu:

Muži – A do 29 let (ročník 1990 a mladší), B  30-39 let (ročník 1989-1978), C  40-49 let ( 1979-1968), D  50-59 let (1969-1958), E  nad 60 let (1959 a starší).

Ženy – F do 29 let (1990 a mladší), G 30-39 let (1989-1978), H  40-49 let (1979-1968), CH  50 let a více (1969 a starší).

Dětské - Prďo dívky a kluci – ročník 2014 a mladší, Malo dívky a kluci – ročník 2012-2013, Nejmladší dívky a hoši – ročník 2010-2011, přípravka dívky a hoši – ročník 2008-2009, mladší žákyně a žáci – ročník 2006-2007, starší žákyně a žáci – ročník 2004-2005.

 

Ceny:                    hlavní trať – prvních pět v celkovém pořadí u mužů a u žen, a dále první tři v každé věkové kategorii. Medaile, diplomy, poháry, věcné ceny apod.

dětské závody – ohodnoceni budou první tři v každé kategorii

 

Další informace: vše na webu závodu www.hradcanskevlnky.cz a na facebookové stránce závodu – časový harmonogram závodu, odkazy na registraci, startovní listinu a trasy, výsledky apod.

 

Kontakt:              Lukáš Tomčík, hradcanskevlnky@gmail.com, tel.776708747

 

Společný trénink po trati Hradčanských vlnek bude dne 2.10.2019 v 17 hod u kaple

 

Časový harmonogram závodu:

·        8:30       spuštění prezentace na dětské závody + otevřen velký dětský koutek

·        9:15       Prďo dívky – ročník 2013 a mladší      -    trať – cca 200m

·        9:25       Prďo kluci – ročník 2013 a mladší        -    trať – cca 200m

·        9:40       Malo dívky – ročník 2011-2012     -           trať – cca 300m

·        9:50       Malo kluci – ročník 2011-2012       -           trať – cca 300m

·        10:00     Nejmladší dívky – ročník 2009-2010 -     trať – cca 750m

·        Od 10 hod Spuštění prezentace na HLAVNÍ ZÁVOD

·        10:10     Nejmladší hoši – ročník 2009-2010 -        trať – cca 750m

·        10:15     Mega prďo dívky a kluci – ročník 2015 a mladší – trať – cca 100m-bez registrace…odměna jistá

·        10:20     Vyhlašovací blok I.

·        10:35     Přípravka dívky a hoši – ročník 2007-2008- trať – cca 750m

·        10:45     Mladší žákyně a žáci – ročník 2005-2006 -   trať – cca 1.300m

·        11:00     Starší žákyně a žáci – ročník 2003-2002    -   trať – cca 1.300m

·        11:15     Vyhlašovací blok II.

·        11:15     Ukončení prezentace do hlavního závodu

·        12:00     Start hlavního závodu na 10,5 km z náměstí od kapličky

·        12:39     Předpokládaný doběh prvních účastníků

·        13:20     Začátek vystoupení kapely R.U.M.

·        14:00     Ukončení čipového měření

·        14:30     Hlavní vyhlašovací ceremoniál

·        15-16     Druhý vstup kapely R.U.M.

Uvedené časy jsou orientační, ale budeme se snažit je maximálně dodržet! Registrace do jednotlivých dětských kategorií probíhá vždy nejpozději 20 min. před startem příslušné kategorie.

 

Parkování, příjezd a rozmístění zázemí v Hradčanech:

 

 

1 – náměstí – start hlavního závodu na 10,5km

2 – areál výletiště – prezentace, start dětských závodů a doběh hlavního závodu

Parkoviště jsou podél krajnic, tudíž je nutné dodržovat pravidla silničního provozu, tj. zachovejte min.jeden průjezdní pruh!!

ZÁKAZ vjezdu a ZÁKAZ zastavení – prosíme o dodržování z důvodu buď úzkého průjezdu a nebo stavebních pracích v obci.

Fialová čára a šipka – trasa závodu a její směr

 

Tento rok jsou již Hradčany oficiálně otevřeny, ale díky dalším stavebním pracem je vesnička pořád rozkopaná. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti při vjezdu na dané místo a také neztěžujte např. svým parkováním obyvatelům Hradčan jejich výjezd z domu. Děkujeme.

 

TEŠÍME SE NA VÁS ;-)                                                                                                                                                                                                             

 

                                                                                                                                          

 

HISTORIE:

1.      Ročník Hradčanských vlnek se uskutečnil dne 15.10.2016 za krásného slunečného podzimního počasí. Na start dětských závodů se celkem postavilo celkem 39 dětí. Na hlavní závod se sjeli účastníci z širokého okolí a celkem se jich na start na hradčanské náměstí postavilo 83. Trať byla po předchozích deštivých dnech ideálně měkká a tak si všichni účastníci mohli užít parádní trati v dřevohostickém lese s výběhy a seběhy kopečků…..vlnek ;-) Nejrychleji trať zvládl parádní běžec Václav Bitala a stanovil tak traťový rekord na čas 40:28. Nejrychlejší žena byla univerzálka Martina Novotná s časem 48:34. Všem kdo trať dokončil GRATULUJEME!

Podle reakcí účastníků se Hradčanské vlnky velmi líbili a pochvalovali si trať závodu, organizaci, zázemí atd. Takže pro nás jako pro organizátory jsou tyto pochvaly velmi povzbuzující a nakopávají nás do další organizace závodu.

Jestli se vám 1.ročník Hradčanských vlnek líbil řekněte to svým kamarádům, kolegům, přátelům a známým, aby se nás na 2.ročníku sešlo opět o trochu více ;-)

Předem děkujeme a těšíme se na vás ;-) Ahojte organizátoři Hradčanských vlnek ;-) Ahooooj

 

https://drive.google.com/open?id=1bTYqgm1gaoseNNsZupU6078qlctNNLDd

 

4.           Ročník Hradčanských vlnek 2019 - celkové pořadí

VÝSLEDKY 4.ROČNÍKU: Hlavní závod na 10,5km / 350m+ ke stažení ZDE. Dětské závody ke stažení ZDE

ABSOLUTNĚ

Celk.umístění

Umístění v kat.

Start.číslo

Jméno

Příjmení

Klub/město

Kategorie

Kategorie ligy 100 Ol

rok narození

Výsledný čas

1

1

118

Pavel

Dvořák

AC Prostějov

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1982

0:40:59

2

1

2

Tomáš

Blaha

AK Asics Kroměříž

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1976

0:41:03

3

2

119

Ondra

Horák

Fortex Moravský Beroun

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1975

0:41:58

4

1

20

Jakub

Janda

ROHÁLOV bike team

Muži A ( do 29 let, ročníky do 1990 )

A muži do 39 let

1991

0:42:24

5

2

113

Tomáš

Bohuslav

AK Drnovice

Muži A ( do 29 let, ročníky do 1990 )

A muži do 39 let

2001

0:43:08

6

2

56

Marek

Švec

Syrovínský běh

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1981

0:45:31

7

3

46

Radek

Polák

AD Team

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1979

0:46:04

8

4

23

Miroslav

Kolařík

Slečinky Napajedla

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1978

0:47:18

9

3

5

Matěj

Brdíčko

Jsme Tady! Čekyně

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1981

0:47:36

10

5

86

Marek

Beňa

Zapro team

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1976

0:47:38

11

4

84

Jan

Ponížil

Tršice

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1981

0:48:03

12

1

94

Matina

Novotná

O. Němec AK Kroměříž

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1988

0:48:06

13

5

61

Milan

Zavadil

X-TRAIL RychloHrad

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1988

0:48:33

14

6

128

Tomáš

Zobaník

ydroEko

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1979

0:48:35

15

7

48

Martin

Skřivanek

AK Drnovice

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1976

0:48:37

16

1

15

Marek

Hošťálek

Tomíno

Muži D (50 - 59 let, ročníky 1969-1960)

C muži 50 - 59 let

1969

0:48:42

17

2

93

Martin

Minařík

Mama Tata Olomouc

Muži D (50 - 59 let, ročníky 1969-1960)

C muži 50 - 59 let

1967

0:48:45

18

1

9

Jana

Coufalová

MK Seitl Ostrava

Ženy F ( do 29 let, ročníky do 1990)

F ženy do 39 let

1997

0:48:46

19

8

142

Marek

Štěpán

TJ Sokol Týn nad Bečvou

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1972

0:49:39

20

9

129

Petr

Vích

Olomouc

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1973

0:50:07

21

1

71

Zuzana

Kročová

SK Hranice

Ženy H ( 40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

G ženy 40 - 49 let

1977

0:50:09

22

10

105

Lukáš

Rapčan

DRACY

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1978

0:50:29

23

2

45

Pavlína

Poláčková

AK Drnovice

Ženy F ( do 29 let, ročníky do 1990)

F ženy do 39 let

1996

0:50:33

24

6

117

Michal

Přikryl

Beermaster

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1985

0:50:48

25

3

68

Jáchym

Kouba

SK Přerov

Muži A ( do 29 let, ročníky do 1990 )

A muži do 39 let

2004

0:50:55

26

11

102

Radan

Míka

uniploty.cz

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1977

0:51:00

27

3

143

Richard

Mikula

MIKI FUN Bruntál

Muži D (50 - 59 let, ročníky 1969-1960)

C muži 50 - 59 let

1966

0:51:03

28

12

70

Lukáš

Hrazdira

Proti větri

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1971

0:51:04

29

13

127

Zdeněk

Dohnal

Zapro team

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1979

0:51:08

30

1

125

Arnošt

Muck

Hranice

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

D muži 60 - 69 let

1959

0:51:15

31

4

107

Petr

Zemánek

DRACY

Muži D (50 - 59 let, ročníky 1969-1960)

C muži 50 - 59 let

1968

0:51:31

32

14

74

Tomáš

Handl

Tj Liga 100 Olomouc

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1975

0:51:40

33

2

75

Lenka

Hrabovská

AK Drnovice

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1983

0:51:46

34

7

28

Jaryn

Kopřiva

Pacetluky

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1984

0:51:52

35

8

91

Tomáš

Gracla

 

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1987

0:52:20

36

15

96

Marek

Haluzík

Dracy

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1974

0:52:27

37

9

50

Antonín

Stoklásek

Pavlovice u Přerova

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1985

0:52:56

38

2

120

Marie

Delingerová

Fortex Moravský Beroun

Ženy H ( 40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

G ženy 40 - 49 let

1976

0:53:25

39

16

67

Marek

Mojak

Jablunkov

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1979

0:53:38

40

17

38

Radek

Netopil

Přerov

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1977

0:53:50

41

10

33

Miroslav

Maleňák

X-TRAIL RychloHrad

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1985

0:54:04

42

4

97

Vojtěch

Mráček

Přerov

Muži A ( do 29 let, ročníky do 1990 )

A muži do 39 let

1993

0:54:12

43

18

122

Luděk

Polívka

CBT Lipník

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1978

0:54:17

44

19

103

Tomáš

Tvarůžka

Kroměříž

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1972

0:54:19

45

20

82

Petr

Jadrný

TJ Liga100 Olomouc

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1975

0:54:27

46

5

106

Ivo

Krátký

Otasvalice

Muži D (50 - 59 let, ročníky 1969-1960)

C muži 50 - 59 let

1968

0:54:31

47

21

89

Zdeněk

Tihelka

Rubic

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1978

0:54:46

48

22

112

Aleš

Koláček

Slavíč

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1976

0:55:01

49

3

31

Alena

Losertová

Zapro team

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1988

0:55:15

50

11

72

Martin

Menšík

Želatovice

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1985

0:55:23

51

23

110

Jakub

Navrátil

BpH

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1974

0:55:29

52

24

111

Roman

Sobek

BT Rumunsko

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1972

0:55:37

53

2

79

Bohuš

Barbořák

TJ liga 100 Olomouc

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

D muži 60 - 69 let

1959

0:55:40

54

25

130

Pavel

Pok

DRACY

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1974

0:55:56

55

4

10

Olga

Čechmánková

AD Team

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1981

0:56:37

56

26

88

Libor

Pánek

Cyklosport

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1979

0:56:58

57

27

52

Roman

Svoboda

X-TRAIL RychloHrad

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1973

0:57:07

58

6

126

Pavel

Jurčík

Zapro team

Muži D (50 - 59 let, ročníky 1969-1960)

C muži 50 - 59 let

1965

0:57:10

59

3

104

Česlav

Pospíšil

TTS Osek nad Bečvou

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

D muži 60 - 69 let

1951

0:57:15

60

28

36

Michal

Navrátil

DR.A.CY.

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1974

0:57:38

61

5

39

Kateřina

Ondrušík

AK Šternberk

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1983

0:57:50

62

29

53

Petr

Ševčík

Sušice

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1970

0:57:53

63

12

90

Michal

Chylík

Rubic

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1982

0:58:01

64

6

98

Petra

Urbášková

Želatovice

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1981

0:58:27

65

4

100

Jan

Rychlý

Křtomil-Vrbovec

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

D muži 60 - 69 let

1957

0:58:38

66

30

30

Marek

Lapáček

Prosenice

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1976

0:58:51

67

31

101

Jaromír

Jiříček

TJ Žákovice

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1974

0:59:01

68

13

123

Martin

Kundera

Žákovice

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1983

0:59:03

69

14

32

Petr

Macháč

Kladníky

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1986

0:59:07

70

5

80

Vladimír

Okytil

Všechovice

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

D muži 60 - 69 let

1950

0:59:09

71

7

58

Ivana

Vávrů

Térenkozy

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1985

0:59:14

72

8

54

Jana

Šotolová

Pržno

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1982

0:59:18

73

32

35

Martin

Mikulík

Třetí dech,Bystřice p.H.

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1971

0:59:57

74

9

22

Zuzana

Kalabusová

Přerov

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1980

1:00:06

75

33

16

Roman

Hrazdil

O-sport Kroměříž

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1974

1:00:17

76

10

40

Marta

Opplová

Tršice

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1982

1:00:32

77

34

17

Petr

Hudeček

CRW

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1977

1:00:35

78

35

85

Tomáš

Pátík

KJ

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1976

1:01:14

79

7

63

Jaroslav

Ždych

Domaželice

Muži D (50 - 59 let, ročníky 1969-1960)

C muži 50 - 59 let

1962

1:01:37

80

3

57

Petra

Kolibova

Vsisko

Ženy H ( 40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

G ženy 40 - 49 let

1978

1:02:30

81

4

4

Olga

Blaťáková

Přerov

Ženy H ( 40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1970

1:02:35

82

36

131

Petr

Dymáček

xxx

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1976

1:03:25

83

1

19

Věra

Isakidisová

Přerov

Ženy CH ( 50 let a více, ročníky 1969 a starší )

H ženy 50 a více

1966

1:03:28

84

8

92

Dalibor

Krbílek

Gemini Přerov

Muži D (50 - 59 let, ročníky 1969-1960)

C muži 50 - 59 let

1962

1:04:08

85

3

6

Edita

Brdíčková

TJ SPARTAK PŘEROV

Ženy F ( do 29 let, ročníky do 1990)

F ženy do 39 let

2009

1:04:21

86

15

14

David

Fordey

Jsme Tady! Přerov

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1986

1:04:23

87

5

34

Blanka

Mazouchová

SDH Čekyně

Ženy H ( 40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

G ženy 40 - 49 let

1972

1:05:16

88

5

41

Aleš

Pala

Přerov

Muži A ( do 29 let, ročníky do 1990 )

A muži do 39 let

1993

1:05:35

89

16

132

Jaroslav

Psotka

xxx

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1980

1:05:43

90

17

62

Ondřej

Zlámal

Langsam

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1985

1:05:44

91

6

114

Tomáš

Písek

Liga 100 Olomouc

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

D muži 60 - 69 let

1959

1:05:52

92

37

121

Marek

Velička

xxx

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1976

1:06:01

93

38

12

Pavel

Dostál

DRACY

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1970

1:06:30

94

7

21

Pavel

Jašek

Tj liga 100 Olomouc

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

E muži 70 a více

1945

1:07:04

95

9

73

Zdeněk

Sedlář

Špica team Dřevohostice

Muži D (50 - 59 let, ročníky 1969-1960)

C muži 50 - 59 let

1969

1:07:18

96

2

116

Ludmila

Písková

Liga 100 Olomouc

Ženy CH ( 50 let a více, ročníky 1969 a starší )

H ženy 50 a více

1966

1:07:30

97

39

49

Martin

Slovák

Osek n/B

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1978

1:07:49

98

8

18

Matouš

Hujíček

Bohuslavice

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

D muži 60 - 69 let

1959

1:07:55

99

9

76

Jaromír

Vaněk

TJ liga 100 Olomouc

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

E muži 70 a více

1948

1:08:04

100

11

66

Lenka

Barešová

Zapro team

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1987

1:08:29

101

10

78

Miroslav

Přívětivý

Všechovice

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

D muži 60 - 69 let

1953

1:08:49

102

18

13

Aleš

Filipko

ŤOMPA FOREVER

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1984

1:09:06

103

6

44

Eva

Podolová

Křtomil

Ženy H ( 40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

G ženy 40 - 49 let

1973

1:09:18

104

40

25

Lukáš

KOLÍBAL

Hradčany

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1979

1:09:27

105

41

83

Andrej

Sabadáš

Osek n/B

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1977

1:09:49

106

42

99

Tomáš

Bombík

TOMbike

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1974

1:10:30

107

11

87

Rostislav

Mráček

Rokytnice

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

D muži 60 - 69 let

1954

1:10:40

108

10

7

Miroslav

Caletka

Bezuchov

Muži D (50 - 59 let, ročníky 1969-1960)

C muži 50 - 59 let

1969

1:11:04

109

7

60

Renča

Votavová

Kostelec u Holešova

Ženy H ( 40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

G ženy 40 - 49 let

1975

1:11:30

110

12

65

Jana

Kyndrová

Sadaři

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1981

1:11:34

111

12

8

Jan

Coufal

team starého vola

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

D muži 60 - 69 let

1954

1:11:54

112

3

95

Jana

Minaříková

Liga 100 Olomouc

Ženy CH ( 50 let a více, ročníky 1969 a starší )

H ženy 50 a více

1966

1:11:58

113

13

115

Jan

Vodička

MK Radslavice

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

E muži 70 a více

1945

1:12:55

114

8

42

Martinka

Pisková

Přerov

Ženy H ( 40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

G ženy 40 - 49 let

1976

1:14:54

115

9

69

Jitka

Gajdoštínová

Štenberk

Ženy H ( 40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

G ženy 40 - 49 let

1978

1:15:12

116

13

81

Táňa

Trasoňová

 

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1984

1:15:38

117

43

64

Radim

Zapletal

Sadaři

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1974

1:18:07

118

44

109

Jaroslav

Konečky

DR.A.CY.

Muži C (40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

B muži 40 - 49 let

1973

1:18:37

119

10

108

Marta

Konečná

DRACY

Ženy H ( 40 - 49 let, ročníky 1979-1970)

G ženy 40 - 49 let

1974

1:18:38

120

14

29

Veronika

Korvasová

Syrovínský běh

Ženy G ( 30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

F ženy do 39 let

1986

1:19:20

121

14

24

Ondrej

Koliba

Hradčany

Muži E ( 60 a starší, ročníky 1959 a starší)

D muži 60 - 69 let

1951

1:25:27

122

11

3

Zdeněk

Blaťák

Přerov

Muži D (50 - 59 let, ročníky 1969-1960)

C muži 50 - 59 let

1965

1:25:28

Muži A ( do 29 let, ročníky do 1990 )

Celk.umístění

Umístění v kat.

Start.číslo

Jméno

Příjmení

Klub/město

Kategorie

Kategorie ligy 100 Ol

rok narození

Výsledný čas

4

1

20

Jakub

Janda

ROHÁLOV bike team

Muži A ( do 29 let, ročníky do 1990 )

A muži do 39 let

1991

0:42:24

5

2

113

Tomáš

Bohuslav

AK Drnovice

Muži A ( do 29 let, ročníky do 1990 )

A muži do 39 let

2001

0:43:08

25

3

68

Jáchym

Kouba

SK Přerov

Muži A ( do 29 let, ročníky do 1990 )

A muži do 39 let

2004

0:50:55

42

4

97

Vojtěch

Mráček

Přerov

Muži A ( do 29 let, ročníky do 1990 )

A muži do 39 let

1993

0:54:12

88

5

41

Aleš

Pala

Přerov

Muži A ( do 29 let, ročníky do 1990 )

A muži do 39 let

1993

1:05:35

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

Celk.umístění

Umístění v kat.

Start.číslo

Jméno

Příjmení

Klub/město

Kategorie

Kategorie ligy 100 Ol

rok narození

Výsledný čas

1

1

118

Pavel

Dvořák

AC Prostějov

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1982

0:40:59

6

2

56

Marek

Švec

Syrovínský běh

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1981

0:45:31

9

3

5

Matěj

Brdíčko

Jsme Tady! Čekyně

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1981

0:47:36

11

4

84

Jan

Ponížil

Tršice

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1981

0:48:03

13

5

61

Milan

Zavadil

X-TRAIL RychloHrad

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1988

0:48:33

24

6

117

Michal

Přikryl

Beermaster

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1985

0:50:48

34

7

28

Jaryn

Kopřiva

Pacetluky

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1984

0:51:52

35

8

91

Tomáš

Gracla

 

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1987

0:52:20

37

9

50

Antonín

Stoklásek

Pavlovice u Přerova

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1985

0:52:56

41

10

33

Miroslav

Maleňák

X-TRAIL RychloHrad

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1985

0:54:04

50

11

72

Martin

Menšík

Želatovice

Muži B (30 - 39 let, ročníky 1989-1980)

A muži do 39 let

1985

0:55:23

63

12

90

Michal

Chylík

Rubic