Hradčanské vlnky

3.ročník krosového – trailového závodu

Pořadatel:          X-TRAIL RychloHrad

 

Termín:   13.10.2018 od 9 hod

 

Místo:                  Hradčany, okr.Přerov – místní výletiště, start 10,5km – od kapličky

 

Přihlášky:            online – na 10,5km nejpozději do středy 10.10.2018 – registrace ZDE a na dětské závody - nejpozději do 12.10.2018 – registrace ZDE  a nebo před závodem max. do 11:15 hod!

 

<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4WCruIoQIYBrBe3jRwW2UrT3KX_qdQIN-wBTbdZAYXopVhg/viewform?embedded=true" width="700" height="520" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Načítání...</iframe>

 

<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0tSB4T2vfOkApb9w1SO4OPw0SqCu6t0QWuccsWgfhL8mS2w/viewform?embedded=true" width="700" height="520" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Načítání...</iframe>

 

Startovní listiny:  náhled startovní listiny pro hlavní závod 10,5km je ZDE a startovní listina pro dětské závody je ZDE

 

Prezentace:       proběhne v areálu výletiště od 8:30 hod a nejpozději 20 min před startem každé dětské kategorie, do hlavního závodu nejpozději do 11:15!

 

Startovné:          Dospělé kategorie-hlavní závod – 120Kč platba předem na účet 2200370312 / 2010 Fio Banka, nebo na místě 150Kč

Dětské kategorie 30Kč hotově na místě

 

V ceně startovného: zajištění závodu, zázemí, jedna sprcha + pro hlavní závod - 1x jídlo, 1x pivo/limo, čipové měření, startovní číslo (při platbě do 10.10.2018 čísla se jménem) atd.

 

Trať:                      důraz je kladen na pohyb v terénu – hlavní trať 10km – 5% asfalt, 25%  polní cesty, 70% lesní cesty a pěšiny – krááása ;-) – náhled je ZDE

 

Kategorie závodu:

Muži – A do 29 let (ročník 1989 a mladší), B  30-39 let (ročník 1988-1979), C  40-49 let ( 1978-1969), D  50-59 let (1968-1959), E  nad 60 let (1958 a starší).

Ženy – F do 29 let (1989 a mladší), G 30-39 let (1988-1979), H  40-49 let (1978-1969), CH  50 let a více (1968 a starší).

Dětské - Prďo dívky a kluci – ročník 2013 a mladší, Malo dívky a kluci – ročník 2011-2012, Nejmladší dívky a hoši – ročník 2009-2010, přípravka dívky a hoši – ročník 2007-2008, mladší žákyně a žáci – ročník 2005-2006, starší žákyně a žáci – ročník 2003-2004.

 

Ceny:                    hlavní trať – prvních pět v celkovém pořadí u mužů a u žen, a dále první tři v každé věkové kategorii. Medaile, diplomy, poháry, věcné ceny apod.

dětské závody – ohodnoceni budou první tři v každé kategorii

 

Další informace: vše na webu závodu www.hradcanskevlnky.cz a na facebookové stránce závodu – časový harmonogram závodu, odkazy na registraci, startovní listinu a trasy, výsledky apod.

 

Kontakt:              Lukáš Tomčík, hradcanskevlnky@gmail.com, tel.776708747

 

Společný trénink po trati Hradčanských vlnek bude dne 3.10.2018 v 17 hod u kaple

 

Časový harmonogram závodu:

·        8:30       spuštění prezentace na dětské závody a na hlavní závod + otevřen velký dětský koutek

·        9:15       Prďo dívky – ročník 2013 a mladší      -    trať – cca 200m

·        9:25       Prďo kluci – ročník 2013 a mladší        -    trať – cca 200m

·        9:40       Malo dívky – ročník 2011-2012     -           trať – cca 300m

·        9:50       Malo kluci – ročník 2011-2012       -           trať – cca 300m

·        10:00     Nejmladší dívky – ročník 2009-2010 -     trať – cca 750m

·        10:10     Nejmladší hoši – ročník 2009-2010 -        trať – cca 750m

·        10:15     Mega prďo dívky a kluci – ročník 2015 a mladší – trať – cca 100m-bez registrace…odměna jistá

·        10:20     Vyhlašovací blok I.

·        10:35     Přípravka dívky a hoši – ročník 2007-2008- trať – cca 750m

·        10:45     Mladší žákyně a žáci – ročník 2005-2006 -   trať – cca 1.300m

·        11:00     Starší žákyně a žáci – ročník 2003-2002    -   trať – cca 1.300m

·        11:15     Vyhlašovací blok II.

·        11:15     Ukončení prezentace do hlavního závodu

·        12:00     Start hlavního závodu na 10,5 km z náměstí od kapličky

·        12:39     Předpokládaný doběh prvních účastníků

·        13:15     Začátek živého hudebního doprovodu

·        14:00     Ukončení čipového měření

·        14:30     Hlavní vyhlašovací ceremoniál

·        15-16     Druhý vstup živého hudebního doprovodu

Uvedené časy jsou orientační, ale budeme se snažit je maximálně dodržet! Registrace do jednotlivých dětských kategorií probíhá vždy nejpozději 20 min. před startem příslušné kategorie.

 

Parkování, příjezd a rozmístění zázemí v Hradčanech:

 

 

1 – náměstí – start hlavního závodu na 10,5km

2 – areál výletiště – prezentace, start dětských závodů a doběh hlavního závodu

Parkoviště jsou podél krajnic, tudíž je nutné dodržovat pravidla silničního provozu, tj. zachovejte min.jeden průjezdní pruh!!

ZÁKAZ vjezdu a ZÁKAZ zastavení – prosíme o dodržování z důvodu buď úzkého průjezdu a nebo stavebních pracích v obci.

Fialová čára a šipka – trasa závodu a její směr

 

Tento rok jsou již Hradčany oficiálně otevřeny, ale díky dalším stavebním pracem je vesnička pořád rozkopaná. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti při vjezdu na dané místo a také neztěžujte např. svým parkováním obyvatelům Hradčan jejich výjezd z domu. Děkujeme.

 

TEŠÍME SE NA VÁS ;-)                                                                                                                                                                                                             

 

                                                                                                                                          

 

HISTORIE:

1.      Ročník Hradčanských vlnek se uskutečnil dne 15.10.2016 za krásného slunečného podzimního počasí. Na start dětských závodů se celkem postavilo celkem 39 dětí. Na hlavní závod se sjeli účastníci z širokého okolí a celkem se jich na start na hradčanské náměstí postavilo 83. Trať byla po předchozích deštivých dnech ideálně měkká a tak si všichni účastníci mohli užít parádní trati v dřevohostickém lese s výběhy a seběhy kopečků…..vlnek ;-) Nejrychleji trať zvládl parádní běžec Václav Bitala a stanovil tak traťový rekord na čas 40:28. Nejrychlejší žena byla univerzálka Martina Novotná s časem 48:34. Všem kdo trať dokončil GRATULUJEME!

Podle reakcí účastníků se Hradčanské vlnky velmi líbili a pochvalovali si trať závodu, organizaci, zázemí atd. Takže pro nás jako pro organizátory jsou tyto pochvaly velmi povzbuzující a nakopávají nás do další organizace závodu.

Jestli se vám 1.ročník Hradčanských vlnek líbil řekněte to svým kamarádům, kolegům, přátelům a známým, aby se nás na 2.ročníku sešlo opět o trochu více ;-)

Předem děkujeme a těšíme se na vás ;-) Ahojte organizátoři Hradčanských vlnek ;-) Ahooooj

 

VÝSLEDKY PŘEDCHOZÍCH ROČNÍKŮ: Hlavní závod na 10,5km / 350m+ ke stažení ZDE. Dětské závody ke stažení ZDE

2.                      Ročník Hradčanských vlnek 2017 - celkové pořadí

 

Pořadí

Pořadí v kategorii

Startovní číslo

Jméno

Příjmení

Název klubu / město

Kategorie

Rok narození

Výsledný čas

1

1

1

Václav

Bitala

AKEZ Kopřivnice

Muži C (40 - 49 let)

1977

0:40:37

2

1

59

Pavel

Dvořák

NaPohodu

Muži B ( 30 - 39 let )

1980

0:41:28

3

2

80

Milan

Wurst

 

Muži B ( 30 - 39 let )

1982

0:43:54

4

3

62

Miroslav

Kolařík

Slečinky Napajedla

Muži B ( 30 - 39 let )

1978

0:44:22

5

2

2

Tomáš

Svoboda

X-TRAIL RYCHLOHRAD

Muži C (40 - 49 let)

1970

0:44:25

6

4

4

Josef

Barot

Tj Slavkov pod Hostýnem

Muži B ( 30 - 39 let )

1982

0:45:04

7

5

49

Ondřej

Tabarka

X-TrailRychlohrad

Muži B ( 30 - 39 let )

1985

0:45:20

8

1

84

Milan

Zavadil

X-Trail RychloHrad

Muži A ( do 29 let )

1988

0:47:17

9

6

86

David

Nádeníček

KESBUK

Muži B ( 30 - 39 let )

1986

0:48:12

10

7

48

Stanislav

Špiler

CK Kudrna - PeMaP Přerov

Muži B ( 30 - 39 let )

1981

0:48:50

11

8

71

Zdeněk

Dohnal

ZAPRO TEAM

Muži B ( 30 - 39 let )

1979

0:48:55

12

3

43

Jiří

Stýskalík

Morkovice

Muži C (40 - 49 let)

1974

0:49:02

13

9

47

Pavel

Škabraha

X-Trail RychloHrad

Muži B ( 30 - 39 let )

1983

0:49:10

14

2

75

Marek

Svoboda

AD Team

Muži A ( do 29 let )

1995

0:49:16

15

10

19

Vašek

Klakurka

AD Team

Muži B ( 30 - 39 let )

1983

0:49:25

16

1

3

Martina

Novotná

TÜV SÜD Rusava bike team

Ženy F ( do 29 let )

1988

0:49:28

17

3

12

Zdeněk

Haluzík

Pavlovice u Přerova

Muži A ( do 29 let )

1990

0:49:54

18

4

77

Marek

Haluzík

Dract

Muži C (40 - 49 let)

1974

0:49:58

19

11

51

Lukáš

Tomčík

X-TRAIL RychloHrad

Muži B ( 30 - 39 let )

1981

0:50:17

20

12

87

Tomáš

Zobaník

Běh pro prcka

Muži B ( 30 - 39 let )

1979

0:50:31

21

13

17

Tomáš

Jančík

AutoCont Run

Muži B ( 30 - 39 let )

1981

0:51:10

22

14

31

Svatopluk

Neradil

Líšná

Muži B ( 30 - 39 let )

1980

0:51:15

23

5

13

Jarek

Hamerský

AD TEAM

Muži C (40 - 49 let)

1976

0:51:26

24

15

36

Michal

Přikryl

Soběchleby

Muži B ( 30 - 39 let )

1985

0:51:41

25

4

40

Jiří

Sehnalík

Přerov

Muži A ( do 29 let )

1990

0:51:43

26

16

23

Jaryn

Kopřiva

SK PACETLUKY

Muži B ( 30 - 39 let )

1984

0:52:11

27

5

35

Marek

Přikryl

Osek nad Bečvou

Muži A ( do 29 let )

1988

0:52:42

28

17

83

David

Dvořák

Na Pohodu

Muži B ( 30 - 39 let )

1980

0:53:08

29

18

72

Radek

Jančík

Černé Koně

Muži B ( 30 - 39 let )

1983

0:53:37

30

6

6

Radim

Caletka

Bezuchov

Muži A ( do 29 let )

1993

0:53:50

31

19

25

Petr

Macháč

Kladníky

Muži B ( 30 - 39 let )

1986

0:53:59

32

1

81

Pavel

Julčík

ZAPRO Team

Muži D (50 - 59 let)

1965

0:54:11

33

6

53

Bronislav

Valenta

Šišma

Muži C (40 - 49 let)

1977

0:54:18

34

7

46

Petr

Ševčík

Sušice

Muži C (40 - 49 let)

1970

0:54:24

35

7

32

Roman

Pavlíček

Hlinsko pod Hostýnem

Muži A ( do 29 let )

1990

0:54:32

36

8

39

GAMBA

Sedláček

AUTO GAMBA

Muži C (40 - 49 let)

1971

0:54:38

37

9

30

Michal

Navrátil

DR.A.CY

Muži C (40 - 49 let)

1974

0:55:49

38

1

8

Olga

Čechmánková

Tovačov

Ženy G ( 30 - 39 let )

1981

0:55:57

39

20

50

Zbyněk

Tihelka

WALMAG MAGNETICS

Muži B ( 30 - 39 let )

1978

0:56:17

40

1

20

Milan

Kobliha

LRS Vyškov

Muži E ( 60 a starší)

1957

0:56:22

41

2

10

Petra

Gerhátová

Přerov

Ženy F ( do 29 let )

1998

0:56:31

42

21

66

Roman

Glůza

RUBIC

Muži B ( 30 - 39 let )

1978

0:57:01

43

22

18

Michal

Jančík

SK Přerov

Muži B ( 30 - 39 let )

1984

0:57:05

44

2

82

František

Kopečný

TTS Osek

Muži D (50 - 59 let)

1962

0:57:10

45

10

54

Roman

Vašina

Radkovy Team

Muži C (40 - 49 let)

1973

0:57:18

46

2

24

Vladimíra

Křížová

Olomouc

Ženy G ( 30 - 39 let )

1985

0:57:35

47

11

45

Roman

Svoboda

X-TRAIL RychloHrad

Muži C (40 - 49 let)

1973

0:58:13

48

8

27

Lukáš

Merta

Pardubice

Muži A ( do 29 let )

1988

0:59:24

49

12

73

Svatopluk

Martinčík

Přerov

Muži C (40 - 49 let)

1969

0:59:26

50

13

52

Tomáš

Tvarůžka

Kroměříž

Muži C (40 - 49 let)

1972

0:59:35

51

23

16

Michal

Chylík

Vráž u Písku

Muži B ( 30 - 39 let )

1982

0:59:38

52

14

70

Laďa

Koudela

AD Team

Muži C (40 - 49 let)

1974

0:59:41

53

3

56

Jaroslav

Ždych

Domaželice

Muži D (50 - 59 let)

1962

0:59:48

54

3

64

Zuzana

Kalabusová

Přerov

Ženy G ( 30 - 39 let )

1980

0:59:55

55

15

68

Marek

Velička

Bystřice pod Hostýnem

Muži C (40 - 49 let)

1976

1:00:09

56

1

9

Eva

Dvořáková

Prostějov

Ženy CH ( 50 let a více )

1955

1:01:29

57

16

61

Tomáš

Bombík

Bystřice pod Hostýnem

Muži C (40 - 49 let)

1974

1:02:15

58

24

44

Adrian

Suchánek

Otrokovice

Muži B ( 30 - 39 let )

1979

1:02:21

59

4

22

Petra

Kolibová

Vsisko

Ženy G ( 30 - 39 let )

1978

1:02:27

60

17

41

Pavel

Skopal

Prosenice

Muži C (40 - 49 let)

1975

1:04:11

61

3

74

Ivana

Martinčíková

Přerov

Ženy F ( do 29 let )

1991

1:04:32

62

25

42

Martin

Slovák

Vepřováček

Muži B ( 30 - 39 let )

1978

1:05:05

63

1

58

Blanka

Mazouchová

SDH Čekyně

Ženy H ( 40 - 49 let )

1972

1:05:14

64

18

67

Andrej

Sabadáš

Osek

Muži C (40 - 49 let)

1977

1:05:19

65

19

79

Petr

Sochorová

SK Sochoříci

Muži C (40 - 49 let)

1975

1:06:05

66

4

34

Václav

Podmolík

Sušice

Muži D (50 - 59 let)

1964

1:06:22

67

5

85

Martina

Linhartová

LADERMON

Ženy G ( 30 - 39 let )

1984

1:06:38

68

6

63

Lenka

Barešová

ZAPRO TEAM

Ženy G ( 30 - 39 let )

1987

1:06:51

69

20

29

Roman

Navrátil

Liptál

Muži C (40 - 49 let)

1968

1:07:42

70

26

5

Jaroslav

Bočán

Přerov

Muži B ( 30 - 39 let )

1982

1:08:34

71

7

65

Pavla

Nevařilová

Otrokovice

Ženy G ( 30 - 39 let )

1980

1:09:44

72

2

60

Jan

Coufal

Krčmaň

Muži E ( 60 a starší)

1954

1:09:46

73

2

33

Martina

Pisková

Věžky

Ženy H ( 40 - 49 let )

1976

1:10:34

74

21

69

Marek

Horák

Bystřice pod Hostýnem

Muži C (40 - 49 let)

1974

1:11:26

75

22

7

Miroslav

Caletka

Bezuchov

Muži C (40 - 49 let)

1969

1:12:35

76

4

15

Alena

Chodilíková

Šneci v běhu

Ženy F ( do 29 let )

1991

1:12:43

77

8

76

Jana

Drábková

Kojetín

Ženy G ( 30 - 39 let )

1982

1:15:27

78

3

21

Ondrej

Koliba

Náplava

Muži E ( 60 a starší)

1951

1:16:18

79

9

38

Kateřina

Rohová

Olomouc

Ženy G ( 30 - 39 let )

1986

1:16:50

80

5

14

Nikola

Handlová

Přerov

Ženy F ( do 29 let )

1999

1:20:20

81

6

55

Pavla

Vybíralová

Pardubice

Ženy F ( do 29 let )

1992

1:23:27

82

10

78

Lenka

Sochorová

SK Sochoříci

Ženy G ( 30 - 39 let )

1978

1:29:14

 

Dle věkových kategorií

Ženy CH ( 50 let a více )

Pořadí

Pořadí v kategorii

Startovní číslo

Jméno

Příjmení

Název klubu / město

Kategorie

Rok narození

Výsledný čas

56

1

9

Eva

Dvořáková

Prostějov

Ženy CH ( 50 let a více )

1955

1:01:29

 

 

Ženy H ( 40 - 49 let )

Pořadí

Pořadí v kategorii

Startovní číslo

Jméno

Příjmení

Název klubu / město

Kategorie

Rok narození

Výsledný čas

63

1

58

Blanka

Mazouchová

SDH Čekyně

Ženy H ( 40 - 49 let )

1972

1:05:14

73

2

33

Martina

Pisková

Věžky

Ženy H ( 40 - 49 let )

1976

1:10:34

 

 

Ženy G ( 30 - 39 let )

Pořadí

Pořadí v kategorii

Startovní číslo

Jméno

Příjmení

Název klubu / město

Kategorie

Rok narození

Výsledný čas

38

1

8

Olga

Čechmánková

Tovačov

Ženy G ( 30 - 39 let )

1981

0:55:57

46

2

24

Vladimíra

Křížová

Olomouc

Ženy G ( 30 - 39 let )

1985

0:57:35

54

3

64

Zuzana

Kalabusová

Přerov

Ženy G ( 30 - 39 let )

1980

0:59:55

59

4

22

Petra

Kolibová

Vsisko

Ženy G ( 30 - 39 let )

1978

1:02:27

67

5

85

Martina

Linhartová

LADERMON

Ženy G ( 30 - 39 let )

1984

1:06:38

68

6

63

Lenka

Barešová

ZAPRO TEAM

Ženy G ( 30 - 39 let )

1987

1:06:51

71

7

65

Pavla

Nevařilová

Otrokovice

Ženy G ( 30 - 39 let )

1980

1:09:44

77

8

76

Jana

Drábková

Kojetín

Ženy G ( 30 - 39 let )

1982

1:15:27

79

9

38

Kateřina

Rohová

Olomouc

Ženy G ( 30 - 39 let )

1986

1:16:50

82

10

78

Lenka

Sochorová

SK Sochoříci

Ženy G ( 30 - 39 let )

1978

1:29:14

Ženy F ( do 29 let )

Pořadí

Pořadí v kategorii

Startovní číslo

Jméno

Příjmení

Název klubu / město

Kategorie

Rok narození

Výsledný čas

16

1

3

Martina

Novotná

TÜV SÜD Rusava bike team

Ženy F ( do 29 let )

1988

0:49:28

41

2

10

Petra

Gerhátová

Přerov

Ženy F ( do 29 let )

1998

0:56:31

61

3

74

Ivana

Martinčíková

Přerov

Ženy F ( do 29 let )

1991

1:04:32

76

4

15

Alena

Chodilíková

Šneci v běhu

Ženy F ( do 29 let )

1991

1:12:43

80

5

14

Nikola

Handlová

Přerov

Ženy F ( do 29 let )

1999

1:20:20

81

6

55

Pavla

Vybíralová

Pardubice

Ženy F ( do 29 let )

1992

1:23:27

 

Muži E ( 60 a starší)

Pořadí

Pořadí v kategorii

Startovní číslo

Jméno

Příjmení

Název klubu / město

Kategorie

Rok narození

Výsledný čas

40

1

20

Milan

Kobliha

LRS Vyškov

Muži E ( 60 a starší)

1957

0:56:22

72

2

60

Jan

Coufal

Krčmaň

Muži E ( 60 a starší)

1954

1:09:46

78

3

21

Ondrej

Koliba

Náplava

Muži E ( 60 a starší)

1951

1:16:18

 

 

Muži D (50 - 59 let)

Pořadí

Pořadí v kategorii

Startovní číslo

Jméno

Příjmení

Název klubu / město

Kategorie

Rok narození

Výsledný čas

32

1

81

Pavel

Julčík

ZAPRO Team

Muži D (50 - 59 let)

1965

0:54:11

44

2

82

František

Kopečný

TTS Osek

Muži D (50 - 59 let)

1962

0:57:10

53

3

56

Jaroslav

Ždych

Domaželice

Muži D (50 - 59 let)

1962

0:59:48

66

4

34

Václav

Podmolík

Sušice

Muži D (50 - 59 let)

1964

1:06:22

Muži C (40 - 49 let)

Pořadí

Pořadí v kategorii

Startovní číslo

Jméno

Příjmení

Název klubu / město

Kategorie

Rok narození

Výsledný čas

1

1

1

Václav

Bitala

AKEZ Kopřivnice

Muži C (40 - 49 let)

1977

0:40:37

5

2

2

Tomáš

Svoboda

X-TRAIL RYCHLOHRAD

Muži C (40 - 49 let)

1970

0:44:25

12

3

43

Jiří

Stýskalík

Morkovice

Muži C (40 - 49 let)

1974

0:49:02

18

4

77

Marek

Haluzík

Dract

Muži C (40 - 49 let)

1974

0:49:58

23

5

13

Jarek

Hamerský

AD TEAM

Muži C (40 - 49 let)

1976

0:51:26

33

6

53

Bronislav

Valenta

Šišma

Muži C (40 - 49 let)

1977

0:54:18

34

7

46

Petr

Ševčík

Sušice

Muži C (40 - 49 let)

1970

0:54:24

36

8

39

GAMBA

Sedláček

AUTO GAMBA

Muži C (40 - 49 let)

1971

0:54:38

37

9

30

Michal

Navrátil

DR.A.CY

Muži C (40 - 49 let)

1974

0:55:49

45

10

54

Roman

Vašina

Radkovy Team

Muži C (40 - 49 let)

1973

0:57:18

47

11

45

Roman

Svoboda

X-TRAIL RychloHrad

Muži C (40 - 49 let)

1973

0:58:13

49

12

73

Svatopluk

Martinčík

Přerov

Muži C (40 - 49 let)

1969

0:59:26

50

13

52

Tomáš

Tvarůžka

Kroměříž

Muži C (40 - 49 let)

1972

0:59:35

52

14

70

Laďa

Koudela

AD Team

Muži C (40 - 49 let)

1974

0:59:41

55

15

68

Marek

Velička

Bystřice pod Hostýnem

Muži C (40 - 49 let)

1976

1:00:09

57

16

61

Tomáš

Bombík

Bystřice pod Hostýnem

Muži C (40 - 49 let)

1974

1:02:15

60

17

41

Pavel

Skopal

Prosenice

Muži C (40 - 49 let)

1975

1:04:11

64

18

67

Andrej

Sabadáš

Osek

Muži C (40 - 49 let)

1977

1:05:19

65

19

79

Petr

Sochorová

SK Sochoříci

Muži C (40 - 49 let)

1975

1:06:05

69

20

29

Roman

Navrátil

Liptál

Muži C (40 - 49 let)

1968

1:07:42

74

21

69

Marek

Horák

Bystřice pod Hostýnem

Muži C (40 - 49 let)

1974

1:11:26

75

22

7

Miroslav

Caletka

Bezuchov

Muži C (40 - 49 let)

1969

1:12:35

Muži B ( 30 - 39 let )

Pořadí

Pořadí v kategorii

Startovní číslo

Jméno

Příjmení

Název klubu / město

Kategorie

Rok narození

Výsledný čas

2

1

59

Pavel

Dvořák

NaPohodu

Muži B ( 30 - 39 let )

1980

0:41:28

3

2

80

Milan

Wurst

 

Muži B ( 30 - 39 let )

1982

0:43:54

4

3

62

Miroslav

Kolařík

Slečinky Napajedla

Muži B ( 30 - 39 let )

1978

0:44:22

6

4

4

Josef

Barot

Tj Slavkov pod Hostýnem

Muži B ( 30 - 39 let )

1982

0:45:04

7

5

49

Ondřej

Tabarka

X-TrailRychlohrad

Muži B ( 30 - 39 let )

1985

0:45:20

9

6

86

David

Nádeníček

KESBUK

Muži B ( 30 - 39 let )

1986

0:48:12

10

7

48

Stanislav

Špiler

CK Kudrna - PeMaP Přerov

Muži B ( 30 - 39 let )

1981

0:48:50

11

8

71

Zdeněk

Dohnal

ZAPRO TEAM

Muži B ( 30 - 39 let )

1979

0:48:55

13

9

47

Pavel

Škabraha

X-Trail RychloHrad

Muži B ( 30 - 39 let )

1983

0:49:10

15

10

19

Vašek

Klakurka

AD Team

Muži B ( 30 - 39 let )

1983

0:49:25

19

11

51

Lukáš

Tomčík

X-TRAIL RychloHrad

Muži B ( 30 - 39 let )

1981

0:50:17

20

12

87

Tomáš

Zobaník

Běh pro prcka

Muži B ( 30 - 39 let )

1979

0:50:31

21

13

17

Tomáš

Jančík

AutoCont Run

Muži B ( 30 - 39 let )

1981

0:51:10

22

14

31

Svatopluk

Neradil

Líšná

Muži B ( 30 - 39 let )

1980

0:51:15

24

15

36

Michal

Přikryl

Soběchleby

Muži B ( 30 - 39 let )

1985

0:51:41

26

16

23

Jaryn

Kopřiva

SK PACETLUKY

Muži B ( 30 - 39 let )

1984

0:52:11

28

17

83

David

Dvořák

Na Pohodu

Muži B ( 30 - 39 let )